PLANNER

Nareszcie jest!

Idealny terminarz dla nowoczesnej kobiety! Funkcjonalny, elegancki, w trzech różnych stylach aby jak najbardziej pasował do Ciebie!


Wybierz jeden z trzech modeli i uzupełnij pozostałymi produktami z kolekcji, które - oprócz walorów użytkowych - również pięknie ozdobią Twoje biurko!Dlaczego nasz planner jest tak wyjątkowy?

Bo zawiera wszystko czego potrzebuje nowoczesna kobieta! 

Nowatorski układ planu dnia, dzięki któremu doskonale zaplanujesz każdy dzień. Motywujące cytaty, przypominające, że warto pięknie żyć. Kreator idealnego życia, który pomoże Ci wyznaczać i osiągać cele. Arkusz wydatków, haseł, loginów, pomysły na prezent i wiele więcej!

A do tego jest piękny i elegancki!

To, co najważniejsze!

Głównym atutem plannera jest przejrzysty i nowatorski układ planu dnia:

Każdy dzień to jedna strona - sobota i niedziela również oddzielnie, a nie jak w większości terminarzy połączone na jednej stronie. Wiemy, że w te dni również masz wiele na głowie i miejsca na zapiski musi być odpowiednio dużo.

* Rozkład dnia od godz 5 do 24 - bo przecież Twój aktywny dzień nie zaczyna się o 8 i nie kończy o 19 jak sugerują tradycyjne terminarze. Wiemy, że czasem masz spotkanie o godz 22, albo o godz 20 prowadzisz webinar. Teraz, możesz wszystko zanotować od wczesnych godzin porannych aż do późnych godzin wieczornych.

* Priorytety na dany dzień - miejsce na wpisanie najważniejszych zadań na dany dzień. Po to, aby w gąszczu wszystkich spraw do załatwienia, nie umknęło Ci to, co najważniejsze. 

* Lista rzeczy do zrobienia - miejsce na zanotowanie wszystkich spraw do załatwienia, które możesz "odhaczać" i wykreślać po wykonaniu. Dzięki temu, utrzymasz porządek nie tylko w planie dnia, ale również w głowie.

* Tel/e-mail/social media - miejsce na zanotowanie ważnych telefonów, które musisz wykonać danego dnia, maili, które musisz wysłać lub temat wpisu na bloga, który danego dnia chcesz opublikować. 

* Notes - miejsce na luźne notatki. Bo każdego dnia jest coś, co jest warte zanotowania :)

Wszystko to w oszczędnej, prostej i przejrzystej formie.


Co jeszcze?

W każdym plannerze znajdziesz ponadto:

* plan na cały rok - gdzie łatwo zaplanujesz długoterminowe wydarzenia, wyjazdy czy urlopy

* plan każdego miesiąca - ułatwiający rozplanowanie zadań do wykonania na poszczególne tygodnie

* kreator idealnego życia - wyjątkowe narzędzie, które pomoże Ci określić obecną życiową sytuację i wyznaczyć cele na nowy rok. Wierzymy bowiem, że ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i czerpanie z życia garściami. Kreator idealnego życia sprawi, że osiągniesz spełnienie w każdej dziedzinie życia.

* inspirujący cytat na początek każdego miesiąca - aby Twoja motywacja do działania nigdy nie gasła i była rozpalana każdego miesiąca na nowo

* miejsce na notatki na koniec każdego miesiąca - gdzie możesz podsumować dany miesiąc, zapisać swoje przemyślenia czy po prostu zanotować przepis na ciasto lub co tylko zechcesz :)

* dodatkowo: arkusz finansów, hasła i loginy do stron internetowych, ważne kontakty, pomysły na prezent, plany i pomysły na bieżący lub kolejny rok


* WAŻNE! W plannerze naszej firmy nie znajdziesz kwiatuszków, serduszek, chaotycznych tabelek, czy innych zbędnych "ozdobników". Jest za to elegancja, klasa, styl, prostota, przejrzystość i najwyższy poziom estetyki. Kochamy elegancję i lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, dlatego planner stworzony przez nas właśnie taki jest! 


Jeśli jesteś aktywną, zapracowaną, żyjącą w biegu kobietą, dla której dobra organizacja to podstawa, zamów planner już dziś! 


Wybierz wersję dla siebie i skompletuj całą kolekcję!


GOLD COLLECTION

BLACK & WHITE COLLECTION

LS COLLECTION